Banner

Kiedy pierwszy raz pojechałam do Japonii, odkryłam, że to jest miejsce, w którym wszystko jest dokładnie takie, jak potrzebuję i jak mi się podoba. Styl życia, estetyka, jedzenie, stosunek do ciała, ład.
Przez lata podróży i nauki – to poczucie się we mnie umacniało. Japonia to dla mnie nie kraj, ale sposób życia.

W Polsce skojarzenia z Japonią są różne, nie zawsze pozytywne. I zapewne – gdyby się postarać– można w japońskiej obyczajowości znaleźć coś kiepskiego. Tak jak wszędzie na świecie. Jednak ja wolę patrzeć na to, co mnie zachwyca, bo wiem, że za uwagą podąża energia. Dlatego wyłapuję i pokazuję innym to co piękne, mądre i pomocne.

Do Japonii warto pojechać, i to nie raz. Możecie pojechać tam ze mną!

Ale z japońskiego stylu życia możecie zaczerpnąć także tu, gdzie mieszkacie na stałe.

Mój projekt powstał z chęci inspirowania Was do życia w harmonii, szczęściu, zdrowiu i pięknie.

Wszystko, co robię wynika ze zdobytej wiedzy, doświadczeń zawodowych i osobistych pasji. W Japonii nauczyłam się, że dobre życie to odnalezienie swoich talentów i doskonalenie ich każdego dnia. Tam właśnie, jako dojrzała kobieta odkryłam swoje IKIGAI, japońską drogę harmonijnego piękna, która stał się moją wielką pasją. Nie miałam wątpliwości, czy warto obierać nową drogę, bo to droga wybrała mnie. W Japonii poznałam najwspanialszych Nauczycieli i utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę „praktykować kosmetologię” a nie tylko „pracować jako kosmetolog”.

Japonia to mój drugi dom, ale teraz spotkacie mnie już przede wszystkim w Polsce. Prowadzę swoją własną praktykę w Warszawie oraz bloga wszystkiegojaponskiego.pl, jestem stałym autorem tekstów wokół tematyki japońskiej magazynu JOGA.

Zapraszam na warsztaty poświęcone japońskim technikom pielęgnacyjnym w rozumieniu głębokiego naturalnego piękna oraz zdrowemu, harmonijnemu stylowi życia.

Każdy dzień przynosi coś nowego. Z małych inspiracji mogą wyniknąć wielkie zmiany.

Dominika Szczechowicz

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa