Banner

Stwórz wymarzone Spa według zasad Feng Shui

Akademia Spa oferuje nie tylko profesjonalne szkolenia z masażu, ale także wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Z naszą pomocą powołasz do życia ekskluzywny gabinet odnowy biologicznej, w którym jakość wykonywanych usług będzie najwyższą wartością.

Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu filozofii, programu, designu i marketingu – zaplanujemy z Tobą koncepcję najlepszego obiektu Spa. Naszą wiedzę opieramy na ponad 10-letnim doświadczeniu w zakresie prowadzenia i obsługi gabinetów leczniczo-relaksacyjnych. Dajemy Ci wszelkie niezbędne narzędzia do tego, byś odniósł sukces w branży Spa.

Co proponujemy w ramach usługi Spa consulting?

  • Analiza, koncept, projekt, wdrożenie.
  • Rekrutacja i szkolenia dla personelu Spa.
  • Opracowywanie szczegółowych procedur biznesowych.
  • Współpraca z architektami.

Feng Shui to chińska nauka na temat ścisłych zależności występujących miedzy człowiekiem, środowiskiem w jakim przebywa, a czasem, w którym to ma miejsce. Tak jak celem leczącego akupunkturą jest przywrócenie pacjentowi zdrowia, tak starania specjalisty Feng Shui mają na celu pozyskania najlepszej energii Qi z otoczenia dla człowieka. Dzięki właściwemu Feng Shui możesz osiągnąć finansowy sukces, poprawisz stosunki z innymi ludzmi , uzyskasz większą kontrolę nad własnym życiem i dojdziesz do szczytu w realizacji swoich prywatnych i zawodowych dążeń

Feng Shui , jakie dotarło w popularnych publikacjach , pełne jest uproszczeń i sprowadza się często do używania przedmiotów dekoracyjnych zwanych „ remediami „. A tymczasem

  • Feng Shui to nie religia, zabobon
  • Feng Shui to studium czasu i przestrzeni.

 

Feng Shui – wierzysz w to czy nie – i tak działa , korzystnie lub niekorzystnie, zależnie od tego gdzie mieszkamy lub pracujemy.

UWAGA ! Zarówno wydarzenia korzystne , jak i niekorzystne MOGĄ , ale nie MUSZĄ mieć miejsce. Wszystko zależy od tego czy zaistnieją sprzyjające ,lub nie okoliczności. CHIŃCZYCY uważają , że nasze powodzenie lub jego brak pochodzi z trzech źródeł :

  1. pierwsze to przeznaczenie i szczęście ( tzw. Szczęście Niebiańskie – z którym przychodzimy na świat i na które nie mamy wpływu )
  2. drugie to tzw. Szczęście Ludzkie , o które staramy się sami – nauką, pracą, dobrymi uczynkami
  3. trzecie to Szczęście Ziemskie, które zależy od naszego miejsca na ziemi w danym czasie i przestrzeni.

Ten trzeci aspekt to właśnie Feng Shui. Warto zadbać , aby miejsce , w którym pracujemy i mieszkamy nie było przypadkowe. Zachętą niech będzie dla was postępowanie zwierząt – one Zawsze starannie wybierają swoje schronienie i budują je według określonych zasad .

 

Energia Qi ,która dociera do naszego gabinetu powinna nas wzmacniać.

Możemy to osiągnąć właściwie ustawiając meble – skierowanie naszego miejsca pracy oraz drzwi powinny należeć do tej samej rodziny „ heksagramów „ wynikających z odczytu na kompasie Lo Pan.

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa