Banner

poznaj naszych instruktorów

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007) magister fizjoterapii, specjalista masaży Spa, autor programów i technik masaży dla obiektów Spa, założyciel szkoły masażu Akademia Spa. Członek klubu „ Ludzie Masażu” .Autor publikacji dla magazynu Beauty Inspiration z zakresu Japońskich technik masażu, Facemodelingu oraz Roli Terapeutów Spa.

Kiedy pierwszy raz pojechałam do Japonii, odkryłam, że to jest miejsce, w którym wszystko jest dokładnie takie, jak potrzebuję i jak mi się podoba. Styl życia, estetyka, jedzenie, stosunek do ciała, ład.
Przez lata podróży i nauki – to poczucie się we mnie umacniało. Japonia to dla mnie nie kraj, ale sposób życia.

Moją pasją jest masaż, którą staram się dzielić nie tylko z praktycznego sposobu pracy z pacjentem, ale również poprzez szkolenia.

Fizjoterapeuta z ponad 12-letnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Założyciel i dyrektor Centrum Szkoleniowego Body-Relax oraz Rocznego Studium Terapii Tkanek Miękkich. Autor badań naukowych  oraz publikacji z zakresu masażu tkanek głębokich.

Pracuję w zawodzie od 10 lat. Od ponad ośmiu lat jestem trenerem z dziedziny masażu i kosmetyki, a od ponad dwóch lat także wykładowcą na Wyższej Szkole Inżynierii I Zdrowia (2017 r.)

Pasjonuje się masażami orientalnymi w szczególności masażami tajskimi, które od kilkunastu lat wykorzystuje w swojej praktyce.

 

Zafascynowana naturą i jej ogromną mocą w przywracaniu zdrowia i urody stworzyłam w Ostrowie Wielkopolskim miejskie spa OD'NOVA – pierwsze i jedyne w pełni naturalne SPA, holistyczne miejsce pielęgnacji ciała, które staje się właśnie marką franczyzową.

Holistyczne terapie dbające o zdrowie i młodość są moją pasją i tematem który nieustannie zgłębiam.

 

Cześć jestem Karol, 

Skoro tutaj trafiłeś/aś, to zapewne niedługo się poznamy . Pozwól więc, że opowiem ci o mojej koncepcji na życie. Przygotuj się, bo lubię się rozpisywać. 

Przejdźmy do historii, którą chcę ci opowiedzieć.

 Cyt. " Uczeniu się ajurwedy nie ma końca. Powinieneś starannie i nieustannie oddawać się jej studiowaniu. Zwiekszaj swoje kompetencje, ucząc się od innych bez zazdrości. Mędrzec cały świat uzna za swego nauczyciela, podczas gdy głupiec uznaje go za swego wroga"

/ Caraka/

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

napisz nam wiadomość