Banner

Moją pasją jest masaż, którą staram się dzielić nie tylko z praktycznego sposobu pracy z pacjentem, ale również poprzez szkolenia.

Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ukończyłem z tytułem magistra kierunek wychowanie fizyczne, licencjat z fizjoterapii  oraz studia podyplomowe z odnowy biologicznej.

Przygodę z tą piękną sztuką jaką jest  masaż zacząłem w czasie studiów pełniąc funkcje masażysty w czołowym klubie ekstraklasy piłki halowej. Charakter tej pracy pozwolił mi na zdobycie sporego doświadczenia w aspekcie masażu oraz odnowy biologicznej. Ponadto dalsze kwalifikacje zdobywałem współpracując z profesjonalnymi gabinetami kosmetyki, masażu oraz SPA na terenie Wielkopolski.

Aktualnie zamiłowanie do pracy z człowiekiem  w obrębie sfery  psychosomatycznej w dużym stopniu inspiruje mnie do poszerzania  wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach czy też sympozjach. Warsztat  pracy i sposób nauczania, którym się posługuję wspiera idee holistycznego podejścia do ciała człowieka.

Od kilku lat mam przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem pełniąc funkcję instruktora masażu w różnych instytucjach szkoleniowych. Dzieląc wspólną pasję do masażu wraz z koncepcją profesjonalnego nauczania obecnie w roli szkoleniowca reprezentuję firmę   Akademia Spa, prowadząc kursy masażu w Gdańsku.

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa