Banner
Tytuł szkolenia
Od dnia
Do dnia
Miejsce
Cena
Rezerwacja

Tytuł szkolenia

Kurs masażu Kassaji - Japońskiej Sztuki Masażu Kamieniem Kassa

Od dnia

2022-11-10

Do dnia

2022-11-11

Miejsce

Warszawa

Cena

1600 brutto

Rezerwacja

Szkolenie zakończoneProwadząca Dominika Szczechowicz

Kurs Kassaji

Kassaji to japońska technika masażu twarzy doskonale uzupełniająca inne zabiegi. Nie tylko drenuje, ale też rozluźnia mięśnie i wyjątkowo koi układ nerwowy. To zabieg wyjątkowo regenerujący i relaksujący. To również doskonała alternatywa dla osób z nadwrażliwą skórą, trądzikową, naczyniową, ktorym nie można stosować mocnych i bolesnych technik.

Kassaji to rodzaj drenażu limfatycznego twarzy, wykonywanego naturalnym kamieniem o specjalnym podłużnym kształcie.

Wywodzi się z chińskiej tradycji Gua Sha, ale w Japonii został lekko zmodyfikowany i zdecydowanie rozbudowany.

Stymuluje układ limfatyczny, a charakterystyczne ruchy to uciskanie, lekkie drapanie i przesuwanie kamieniem skóry tak, aby zlikwidować obrzęki, poprawić ukrwienie i krążenie chłonki. Kassaji cieszy się w Japonii wielką popularnością. Zapewnia widoczne i niemal od razu odczuwalne długotrwałe efekty, które trudno uzyskać innym, tak samo przyjemnym sposobem.

Uczestnicy kursu poznają zagadnienia dotyczące układu limfatycznego głowy, akupresury, pracy nowym narzędziem oraz najlepsze zastosowania kassaji.

Kassaji to:

  • jedna z najstarszych na świecie technik masażu wspaniały drenaż limfatyczny głęboki relaks i miłe odprężenie pobudzenie pracy narządów wewnętrznych poprawa owalu i struktury twarzy skuteczny lifting poprawa drożności zatok i jakości oddechu technika, która nie omija obszaru głowy!
  • jeden z najlepszych zabiegów „przedweselnych”!

Kassaji to 40-60 minutowa sesja masażu pozwalająca uzyskać dodatkowy efekt regeneracji i odzyskania sił, gdzie poprzez pracę na punktach akupresurowych przywracamy harmonię całego organizmu. Dzięki użyciu narzędzia (kamień Kassa) daje szerokie spektrum działania, rzeźbienia twarzy, rodzaju dotyku i odczuć. To jeden z najbardziej ulubionych masaży naszych klientów!

Kurs Kassaji daje ci dodatkową umiejętność wykonania pełnego japońskiego rytuału i sprawienia, że spotkanie z klientem będzie wyjątkowe. Prowadzi go osoba, która zajmuje się wyłącznie japońskimi technikami pielęgnacji i uczyła się go u źródła, w Tokyo i w Ise.

 

Jako jedyny ośrodek w Polsce prowadzimy kurs Kassaji

 

 

 

1600 zł Cena Promocyjna

1900 zł Cena Regularna

Tylko teraz oszczędzasz 300 zł

 

  • 13-14.04.2019 Warszawa Michałowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

napisz nam wiadomość

Akademia Spa Tomasz Tomasik

ul.Bernadowska 2L/1, 81-553 Gdynia 

zobacz na mapie gdzie prowadzimy zajęcia

Mapa